SzkolaObrazu.pl jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Warsztaty fotograficzne Kraków, Warszawa

Kurs fotografii Kraków

Pełne grupy w Las Vegas i Rumunii – do zobaczenia na warsztatach!

15 Sty 2019

Na moje lutowe warsztaty w Las Vegas BRAK MIEJSC, a w Rumunii zostało tylko JEDNO wolne miejsce na maj. Dziękuję! W między czasie wspomnienie z Brazylii z Photowalk, gdzie występowałem w 2018 przed grupą niemal 1000 fotografów. Działo się i… było stresująco eh! ;) Oczywiście nie hamuję i i już wkrótce będę z moimi warsztatami ponownie w… Wielkiej Brytanii, ukochanej Polsce oraz Francji. Ale to nie koniec planów na najbliższe miesiące…

 

 

 

Najlepszy Fotograf Roku 2018 grupy PWST w Tajlandii

05 Sty 2019

Dziękuję za wyróżnienie i nagrodę! Ależ cudowna nowina… Certyfikat dla „Najlepszego Fotografa Roku 2018” w ogromnej grupie Pre Wedding Society Thailand.

PWST Thailand

 

Obowiązkowe ujęcia – reportaż ślubny

28 Gru 2018

Zapraszam na mojego bloga: www.moment.com.pl/blog Przygotowałem dla Was listę ponad 150 obowiązkowych ujęć z dnia ślubu i reportażu ślubnego..!

 

Master Photography Awards w Wielkiej Brytanii

26 Gru 2018

Dziękuję za fantastyczny rok pełen nowych przyjaźni i wspomnień z ceremonii wręczania fotograficznych nagród w Wielkiej Brytanii i USA. Zobaczcie, jak z ogromną dumą wygrywałem w arcytrudnym konkursie fotograficznym w październiku 2018 roku: Master Photography Awards w Wielkiej Brytanii.
Do zobaczenia w lutym 2019 w Las Vegas (WPPI) Właśnie przygotowuję moje wydruki na kolejny konkurs. Wciąż zostaję w grze… 

 

 

Warsztaty dla fotografów ślubnych – już za dwa dni kolejna edycja

24 Lis 2018

Na warsztatach w Krakowie m.in. omówimy kwestie związane z przygotowaniem fotoksiążek oraz albumów dla Par… Jakie za zaprojektować i jak najlepiej pokazać zdjęcia, które tworzymy podczas reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych..! 

 

Kolejne spotkanie warsztatowe w Wielkiej Brytanii!

24 Lis 2018

Dziękuję za wspaniałe warsztaty w Wielkiej Brytanii..!  Po spędzonych 2 dniach z fotografami ślubnymi oraz u boku Gurvir Johal’a wracam do Polski. Już w poniedziałek spotykamy się w Krakowie na naszych warsztatach nr 2, czyli kolejnym kroku… ;) 

Live Grzegorza na Facebook – ciekawostki i nagrody

16 Lis 2018

Rozpoczynam LIVEy na Facebook. Sporadyczne, ale merytoryczne. Chce Was lepiej poznać i przy okazji rozdać trochę nagród. Sprawdźcie jeden z moich pierwszych LIVE. Trzymajcie się i do zobaczenia! 

 

 

Professional Imagemaker – wielostronicowy artykuł o mnie i mojej pasji

25 Paź 2018

Bardzo się cieszę, że możecie zobaczyć moje zdjęcia i wielostronicowy artykuł w „Professional Imagemaker”! Ależ wyróżnienie i wielka radość…

Professional Imagemaker

 

Konwencja fotograficzna w Brazylii !!!

24 Paź 2018

Brazylia, Brazylia, Brazylia !!! Dziękuję… To było wyzwanie. Prezentacja na scenie dla ponad 1000 fotografów, a parę chwil później video selfik ;) z tym, którzy jeszcze zostali na parę chwil w przerwie. Następnie krótki odpoczynek i moje warsztaty fotograficzne w Sao Paulo. Było fantastycznie. Nowe doświadczenie, nowe przyjaźnie, nowe pomysły. Do zobaczenia w Polsce!  

 

Konwencja fotograficzna i warsztaty fotograficzne w Macedonii

24 Kwi 2018

Wspomnienie z konwencji fotograficznej w Mecodnii. Były to dni pełne wiedzy, ciekawych rozmów i warsztatów ślubnych, ale to nie wszystko. Zresztą sami zobaczcie..!

 

 

starsze wpisy