Indywidualny coaching fotografa

czyli K3 : kontrola, kreatywność, koncepcja

Czas trwania: 40 godzin w ciągu pół roku 
Koszt: 4800 pln (Tychy) lub 5500 pln (Kraków i Warszawa)
lub 6300 pln (Gdańsk, Poznań i okolice).
Inne lokalizacje – do indywidualnego ustalenia.

Ilość uczestników rocznie: max. 3 osoby w sezonie ślubnym.

Program konsultacji:

Wychodzę z ofertą wsparcia i coachingu do tych fotografów, którzy szukają indywidualnego wsparcia i własnej ścieżki rozwoju.

Czas trwania konsultacji: 40 godzin do wykorzystania w ciągu pół roku (4×10 godzin, 5×8 godzin lub do ustalenia)

Zakres merytoryczny: całość z “życia” fotografa ślubnego, czyli od marketingu po zaawansowaną edycję zdjęć.

warsztaty-fotograficzne-indywidualne

Częstotliwość oraz tematyka spotkań one2one w 100% dopasowana będzie do Twoich potrzeb. Możemy skupić się na wybranych zagadnieniach, ale również możemy przejść krok po kroku poprzez wszystkie ważne elementy Twojego fotograficznego świata. Możemy także w tym czasie realizować wspólne sesje reportażowe i plenerowe. W czasie konsultacji indywidualnych skupiamy się na Twoim stylu, sprzedaży i edycji – mieszamy Twój świat z moim patrzeniem na fotografię… Końcowy zakres coachingu omawiany jest z fotografem indywidualnie i dopasowany jest do Jego potrzeb.

warsztaty-fotograficzne-galeria-03