Do kogo adresowane są warsztaty?

Warsztaty adresowane są do początkujących i średnio-zaawansowanych fotografów z branży ślubnej,  którzy chcę rozwinąć swój warsztat reportażowy i plenerowy. Adresujemy to szkolenie do osób, które chcą nauczyć  się realizować reporterską sesję plenerową i tworzyć niezapomniane ujęcia plenerowe. Adresujemy to szkolenie do fotografów, którzy chcą zarabiać pieniądze realizując zlecenia dla Młodych Par. Rynek ślubny rządzi się swoimi prawami, więc nie każdy fotograf może odnieść sukces na tym rynku. Chcesz stać się lepszym fotografem ślubnym? – koniecznie zapisz się na warsztaty. Wsparcie znajdą również Ci, którzy szukają pomocy w zakresie edycji zdjęć oraz dotarcia do nowych klientów przez internet.

Czy muszę posiadać swój aparat lub laptopa?

Tak. Zakładamy, iż jeśli  marzysz o karierze fotografa ślubnego sprzęt już pewnie masz. Tych co nie mają swojego sprzętu – będziemy wspierać naszymi aparatami i obiektywami, ale to zawsze gorsze rozwiązanie. Laptop mile widziany, ale nie jest konieczny. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego sprzętu fotograficznego – wówczas podczas warsztatów będziemy pracować na naszym sprzęcie.

Czy muszę wpłacać zaliczkę, aby zarezerwować miejsce na warsztatach?

Nie. Zakładamy, że jeśli poważnie traktujesz swój przyszły/obecny zawód – przyjedziesz. Aby zgłosić się na warsztaty skontaktuj się z nami klikając: tutaj

Czy po zakończeniu warsztatów otrzymam dyplom / certyfikat?

Tak, na koniec warsztatów każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia warsztatów.

Czy rzeczywiście czegoś się nauczę?

Tak – możemy Ci to zagwarantować. Nauczysz się realizacji sesji plenerowej w reporterskim stylu oraz nauczysz się współpracy z Parą Młodą podczas sesji. Zrozumiesz również jak edytować swoje zdjęcia, aby końcowy wynik był najlepszy. Po zakończeniu warsztatów będziesz w stanie rozwijać swoją działalność związaną z obsługą fotograficzną Par Ślubnych. Nauczysz się czego oczekują Twoi klienci, jak opracować najlepszą ofertę oraz jak zrealizować dobrą sesję ślubną. Oczywiście nie nauczysz się robienia zdjęć przez weekend, ale zobaczysz kierunek w którym musisz podążać i określisz swój styl fotografii ślubnej. Wybierając różną tematykę naszych warsztatów rozwiniesz się i zdobędziesz nową wiedzę, co pomoże Ci dotrzeć do nowych Par.

Czy istnieje jakieś  wsparcie merytoryczne po warsztatach?

Tak – wszyscy uczestnicy naszych warsztatów otrzymują dostęp do wewnętrznego forum powarsztatowego (szczegóły tutaj). Tak więc nauka nie kończy się w momencie zakończenia warsztatów w Krakowie. Każdy uczestnik po  warsztatach może się zarejestrować na forum w części: „Wsparcie po warsztatach i dyskusje” i rozwijać nadal  swój warsztat oraz wymieniać się doświadczeniem z innymi  uczestnikami, również wcześniejszych edycji.
Szczegóły funkcjonowania forum poznasz podczas warsztatów.

Ile kosztują warsztaty?

Odpowiedź znajdziesz: tutaj.

Początek

W jakich terminach odbywają się warsztaty?

Odpowiedź znajdziesz: tutaj.

Czy dostęp do forum powarsztatowego jest płatny?

Każdy z uczestników naszych warsztatów otrzymuje bezpłatny dostęp do forum – zobacz forum tutaj.

Czy indywidualne warsztaty/konsultacje odbywają się w całej Polsce?

Tak, najchętniej zapraszamy do Krakowa, ale jeśli nie możesz przyjechać do nas – umówię się z Tobą u Ciebie w ramach konsultacji indywidualnych. Możesz także zaprosić mnie do siebie i wziąć udział w warsztatach… bezpłatnie – przeczytaj tutaj.