Indywidualne warsztaty fotograficzne online. Edycja zdjęć – od .raw do .jpg

TEMAT PIĄTY – warsztaty online

Warsztaty odbywają się online – poziom zaawansowania zależy od
uczestnika warsztatów. Czas trwania warsztatów online zależy od uczestnika.
Koszt uczestnictwa: 60 zł za każdą godzinę

Jak przebiegają warsztaty?

KROK 1

▪ Telefonicznie lub drogą mailową określamy najbardziej interesujące obszary dla uczestnika oraz czas trwania warsztatów. Możemy skupić się na indywidualnych aspektach, m.in. na edycji .raw, zarządzaniu barwą i profilami barwnymi, fotografii czarno-białej, pracy w kolorystyce pastelowej, wyostrzaniu, przygotowaniu zdjęć do prezentacji na www, pracy na kanałach, retuszu portretu, nasycaniu barw, etc… Tematyka zostaje dopasowana do indywidualnych potrzeb uczestnika.

KROK 2

▪ Spotykamy się online o określonej godzinie. Uczestnik w ciągu paru minut instaluje na swoim komputerze bezpieczny program, który umożliwia mi podgląd pulpitu użytkownika podczas sesji online. Program po warsztatach zostaje odinstalowany przez uczestnika ze swojego komputera, dla zapewnienia Jego komfortu i bezpieczeństwa.

KROK 3

▪ Uczestnik musi posiadać zainstalowany Skype na swoim komputerze, abyśmy podczas pracy mogli jednocześnie ze sobą rozmawiać.

KROK 4

▪ Rozpoczynamy warsztaty. Czas liczony jest od momentu rozpoczęcia pracy, tak więc czas poświęcony na instalacje programu nie jest wliczony w czas trwania warsztatów – nie ma obawy.

KROK 5

▪ Rozpoczynają się warsztaty online…

KROK 6

▪ Po zakończeniu uczestnik określa, czy chce jeszcze w przyszłości spotkać się w celu dalszego rozwoju…

adobe-photoshop
Photoshop

Warsztaty Lightroom
Lightroom


Adobe Camera Raw