Biblia fotografa ślubnego – kompendium wiedzy od A do Z

Objętość: 273 stron
Format: A4
Autor: Grzegorz “Moment” Płaczek
Wydanie: full color
Cena: 69 PLN
Wydanie uaktualnione: 2018 rok

 Rodzaj publikacji: eBook

LEGALNY i pełny ebook posiada: włączoną funkcję drukowania ORAZ na każdej stronie znak wodny (imię i nazwisko osoby, która ebook nabyła).

Uwaga: Wszystkie opracowania bez znaku wodnego nie są kompletne i posiadają błędy. Upewnij się, że posiadasz oryginalną wersję!

 > opinie czytelników

Spis treści:

“Biblia fotografa ślubnego” – jak kupić ebook’a?

Krok 1:

Należy przelać kwotę: 69 PLN na nr konta: 35 1050 1399 1000 0092 2330 4982. Nazwa odbiorcy: GPM Grzegorz Płaczek, ul. Olszewskiego 34, 43-210 Kobiór, Poland. Tytuł przelewu: ebook “Biblia fotografa ślubnego”
Adres e-mail do systemu PayPal: fotografia@moment.com.pl

Krok 2

Należy przesłać mailem na adres: fotografia@moment.com.pl dane do faktury VAT lub (jeśli nie prowadzisz firmy) Twoje dane teleadresowe wraz z numerem telefonu.

Krok 3

Po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz Twojego ebook’a. Proste ;)

 

Bądź legalny w sieci ;-)

Kradzież ebooka nie jest fajna. Nielegalne ściąganie z sieci nie jest cool. Nieuczciwość wobec tych, którzy nabyli legalnie ebooka nie jest w porządku.

Pomyśl dwa razy, zanim “załatwisz sobie” nielegalną i niepełną wersję ebooka.

Czytelniku ;-) LEGALNY i pełny ebook posiada:

1) włączoną funkcję drukowania

2) na każdej stronie znak wodny, czyli imię i nazwisko osoby, która ebook nabyła.Uwaga:Wszystkie opracowania bez znaku wodnego nie są kompletne i posiadają błędy. Upewnij się, że posiadasz oryginalną wersję ze znakiem wodnym!

 

Kilka słów od autora…

 

Chciałbym, aby kolejne wydanie kompendium wiedzy fotografa ślubnego zawierało wiele nowych wątków o których napiszecie w swoich mailach… Będę wdzięczny za każdą Twoją sugestię, pytanie, inspirację…

Mam nadzieję, że w kolejnych latach powstanie jeszcze szersze i jeszcze bogatsze opracowanie. “Biblia fotografa ślubnego” jest przecież dla każdego z Was, czyli dla fotografa ślubnego lub dla osoby, która marzy aby nim zostać. Miłej lektury…

Kontakt ze mną: fotografia@moment.com.pl

Partnerzy

Partner merytoryczny w zakresie
zagadnień związanych z albumami ślubnymi:

Patronat medialny: