Drodzy Czytelnicy – dziękuję za przemiłe słowa, które do mnie płyną. Poniżej dzielę się z Wami niektórymi tylko opiniami na temat ebooka. Wasze wszystkie cenne wskazówki pomagają mi w określeniu kierunku podczas tworzenia kolejnych wydań i opracowań w przyszłych latach…

“Zdążyłem przeczytać dopiero fragment, ale już po tym widzę, że ebook jest świetny i pisany na podstawie doświadczenia w naszych, polskich realiach.”
Rafał Kowalski

Chciałem też pogratulować świetnej roboty jeżeli chodzi o ebooka. Świetna praca. Mimo że dopiero zacząłem lekturę to już teraz mogę zaznaczyć że nie żałuję wydanych pieniędzy :)
Marcin Niedośpiał

ebook jest rewelacyjny:)
Maciek Kowalski

“Tysiące drobnostek, które mogą wyłożyć Cię na łopatki przestaje stanowić zagadkę. PRAKTYCZNA wiedza ścina z nóg. To nie “katalogowe” powtarzane w kółko „bądź kreatywny, bądź spontaniczny” bez wdawania się w szczegóły, Grzegorz wyjaśnia czytelnikowi DOKŁADNIE, na co zwrócić uwagę, daje proste, ale cenne przepisy. Są to przepisy na osiągnięcie sukcesu, choć to oczywiście zależy wyłącznie od czytelnika, ale również przepisy na całkowite przygotowanie się na wszystkie niespodzianki i sytuacje. Mając na uwadze zasadę, że nawet najlepsza wiedza, nie jest wiele warta, jeśli nie wykorzystasz jej w praktyce (a trzeba cierpieć na porażenie mózgowe, aby z tych rad nie skorzystać) potwierdzam z całą odpowiedzialnością – ten ebook jest wart każdej złotówki na niego wydanej. W moim przypadku jest to jeden z kroków milowych. Życzę więc wszystkim ludziom poważnie podchodzącym do tego tematu, aby trafili w to miejsce jak najszybciej!”
Piotr Wójcik

“Bardzo fajna publikacja napisana prostym i zrozumiałym językiem. Wszystkie zagadnienia poparte zdobytymi przez autora doświadczeniami. Polecam ją wszystkim którzy stawiają pierwsze kroki w branży ślubnej oraz wszystkim którzy już zajmują się tym zawodowo. Zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego. Lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich:)”
Przemek Małysz

“Zacząłem czytać e-booka i czyta się praktycznie jednym tchem.”
Michał Sarnowski

“Dziękuję serdecznie za ebooka. To bardzo przydatna i wyczerpująca pozycja za którą bardzo dziękuję! Bardzo mi Pan pomógł.”
Natalia Szułdrzyńska

“Przede wszystkim, Grzegorz, należą Ci się wielkie podziękowania od całego świata fotograficznego, za napisanie bardzo konkretnego kompendium fotografa nie tylko ślubnego. Wszyscy, którzy mają zamiar próbować swoich sił w tym specyficznym zawodzie, mogą garściami czerpać zeń wiedzę i wdrażać ją do codziennego użytku. Nawet ja , mimo bardzo wielu lat spędzonych na fotografowaniu PM odkrywam porady, czy wręcz wskazówki, jak fotografować jeszcze lepiej, doskonalej. Twoja Biblia-fotografa, jest bez wątpienia pozycją, którą każdy fotograf powinien przeczytać. Mogę tylko żałować, że nie napisałeś jej jakieś półtora roku wcześniej kiedy to przechodziłem na własny rozrachunek, i za bardzo nie wiedziałem jak ruszyć i ze wszystkim sobie poradzić. Wszystkim, którzy jeszcze nie przeczytali Biblii-fotografa, gorąco polecam. Pozdrawiam i mam nadzieję na dalsze rozdziały w przyszłości.”
Krzysztof Szuba

“W zasadzie ani chwili się nie wahałam, czy kupić e-book Grzegorza. Po warsztatach, z których wyniosłam masę informacji musiałam go kupić….i było warto ! Z pewnością będzie to moja lektura przed każdym ślubem, by niczego nie zapomnieć i wszystko robić coraz to lepiej, a z tym e-bookiem z pewnością będzie to możliwe. Polecam jak najbardziej, masa cennych informacji, porad i sytuacji z życia wziętych, które wiadomo uczą najlepiej.”
Karina Skupień

“Świetna książka oparta głównie na radach praktycznych, mobilizuje, naucza, poszerza horyzonty, a jednocześnie bawi bo pisana z doskonałym poczuciem humoru!”
Adam Osiński

“Gratuluję, takiej publikacji brakowało na rynku!!!”
Beata Szmajduch

“Miód na moje zmęczone, czerwone od monitora oczy. Wracam do poszczególnych rozdziałów, czytam i uważam, że może czuć Pan dużą satysfakcję z opracowania tego poradnika.”
Dorota Pasek

“Dziękuję za szybką wysyłkę ebooka!!! Czyta się z przyjemnością :)”
Natalia Duszkiewicz

“Gratuluję ebooka, bardzo ciekawa i obszerna pozycja dla fotografa ślubnego. Dla mnie w tej dziedzinie fotografii to okno na świat.”
Roman Jagodziński

“Uzupełnienie wiedzy dla tych, którzy już zaistnieli na rynku fotografii ślubnej oraz szereg bardzo cennych wskazówek dla stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie. Książka napisana bardzo przystępnym językiem, pochłaniam rozdział za rozdziałem!:) Świadomość, że napisał ją ktoś – teraz już Grzegorz;), u którego z wielką przyjemnością uczestniczyłam w jego warsztatach fotografii ślubnej (gorąco polecam!), umacnia w przekonaniu, że autorem jest wielki pasjonat tematu. Jednego tylko mi żal….że nie stoi u mnie na półce, częściej znalazłby się powód do oderwania się od komputera;)”
Beata Wojtczak

“Jestem zachwycona.”
Danuta Kurasz

“Książka bardzo dobra!”
Piotr Kiebasiński

“Właśnie skończyłem czytać ebooka. Świetnie i przejrzyście napisany. Wielkie gratulacje.  Lektura książki rozwiała wiele wątpliwości dotyczących pracy fotografa ślubnego i dostarczyła cennych wskazówek.”
Przemysław Kawecki

“Gdy zauważyłem możliwość zakupu tej publikacji bez wahania zamówiłem! (załapałem sie nawet w pierwszej dziesiątce :) ). Czyta się ja jednym tchem i chciałoby się czytać dalej, każde słowo zachęca do kolejnego. Każda najmniejsza wskazówka jest wartościowa dla naszego rozwoju w fotografii ślubnej, tu znalazłem ich ogrom! Na pewno będę je wykorzystywał w moich działaniach. Cóż więcej można napisać  niż SPRAWDŹ TO! a przekonasz się, że było warto! Gratulacje dla autora! BRAWO!”
Mariusz Dyszlewski

“Ebook rewelacyjny. Masa przydatnych wiadomości!”

Julita Pająk

“Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tytuł Pana ebooka, pomyślałem – wolne żarty. Później szybki zakup pozycji na Allegro i…. lektura do 06.00 rana ( musiałem skończyć ponieważ nie zdążyłbym do pracy :) )
To bez wątpienia najlepsza do tej pory pozycja na rynku w tej dziedzinie. Jest jak biznes plan i ściąga w jednym. Widać ogromne doświadczenie i otwartość autora, który nie pomija żadnej rzeczy, nie chowa dla siebie ( oj, jakże niewielu w tym zawodzie ludzi, którzy potrafią się podzielić swoim doświadczeniem, nie zostawiając nic dla siebie… )
Dziękuję za trud, który włożył Pan w napisanie tej pozycji. Myślę, że wiele osób doceni zawarte tam wskazówki – te czysto fotograficzne jak i biznesowe.”
Piotr Derendal

Ebook “Biblia fotografa” jest wartościową pozycją, która powinna znaleźć  się u każdego fotografa –  szczególnie dla tych wkraczających w świat fotografii ślubnej. Autor opisuje krok po kroku przygotowania oferty, szczegółowo prowadzi czytelnika co jest ważne do stworzenia ciekawej strony internetowej jak i bloga. Szczególnie polecam dział “Kontakt z klientem, sprzedaż i metodologia działania” jak i “Pierwsze zlecenie”, gdzie autor pokazuje m.in. jak pozyskać klienta. Dla mnie ta pozycja zasługuje na miano najlepszego ebooka. Dla tych co się jeszcze zastanawiają nad zakupem to powiem, że nie warto się zastanawiać, książka jest bezcenna. Dla mnie jako wkraczający w świat fotografii ślubnej jest to najważniejsza pozycja, z której będę brał zawarte w niej porady, w końcu napisana jest przez MISTRZA.”
Artur Paprzycki

“Ebook zawiera bardzo wartościową treść, szczególnie dla mnie ponieważ jestem w trakcie planowania własnej działalności, więc ten ebook jak i wasze warsztaty fotografii ślubnej (na które się wybieram) są dla mnie nieocenionym źródłem fachowej wiedzy.”
Piotr Białkowski

“Świetnie się czyta, świetny ebook.”
Przemysław Szklarski

“Książką to kopalnia wiedzy dla początkujących i dla średnio zaawansowanych osób zajmujących się fotografią ślubną. Od 4 lat sam tym się zajmuję i myślałem, że wiem dużo, ale po przeczytaniu biblii fotografa ślubnego dowiedziałem o wielu rzeczach, których prawdopodobnie nigdy bym nie stosował w swojej pracy.”
Mariusz Krupa

“Zachęcam do utworzenia z tego książki, bo naprawdę jest to świetna lektura :)”
Ewa Lipińska

“Ebook jest FANTASTYCZNY :) !!”
Izabela Meguellati

“Książka jest rewelacyjna, bardzo dużo wartościowych rzeczy się dowiedziałem.”

Daniel Olszyński

“Dzięki, dopiero wczoraj miałem czas przeczytać całość od dechy do dechy, muszę przyznać, że kawał dobrej roboty! Książka opisuje akurat to na co właśnie liczyłem, kawał fachowej wiedzy na temat organizacji pracy i gospodarowania czasem, dużo o relacjach z klientem, ważne rzeczy dla każdego kto zaczyna! Czyta się lekko i pisane fajnym językiem.”
Kamil Kosiba

“Książka jest S U P E R.”
Piotr Nowak

“Gratuluję książki. Dała mi ona wyobrażenie o zawodzie, z którym wiążę moją przyszłość. Teraz już jestem pewien, że podejmę pracę jako fotograf ślubny.”
Grzesiek Skaradzińśki

“Właśnie skończyłam czytać ebooka – przede wszystkim chcę jeszcze raz podziękować i pogratulować. Ogrom pracy, wspaniały poradnik – mam wrażenie, że jedyny dostępny o tak ogromnym zakresie porad i przemyślanych elementach. Jestem zachwycona. Przyznam, że po przeczytaniu opisu Pańskiej pracy marzę, aby kiedyś mieć możliwość umówienia się z Panem na sesję :-) Ślub mam już za sobą, ale może kiedyś sesja rodzinna, gdy powiększymy naszą rodzinę :-‘) Wybrał Pan piękny zawód, widać, że kocha Pan to, co robi, a taka miłość jest najcenniejsza, bo odwzajemnia się wspaniałymi fotografiami.”
Agnieszka Karwowska

“Super opracowanie! Gratuluje:) Jeżeli będzie kolejna cześć lub aktualizacja, proszę dać znać :)”
Ania Olender

“Jestem pełen podziwu dla Pańskiego talentu!!! Fotografia ślubna to ciężki kawałek chleba ale to jaką daje radość… Ja dopiero “raczkuje” w tym temacie ale myśle, że nie tylko ebook, ale również Pańskie prace będę dla mnie wielką inspiracją.”
Łukasz Zyśk

“Lektura pomogła mi doszlifować dużą część elementów składających się globalnie na usługę reportażu ślubnego. Dzięki Twoim radom udało mi się poprawić umowę, przeprowadzić kilka ciekawych i owocnych spotkań, ba! nawet inaczej rozmawiam z potencjalnym klientem i jestem przekonany, że teraz wychodzi bardziej zadowolony, że to ja będę fotografował niż, że w końcu mają poszukiwania fotografa z głowy. Generalnie rzecz biorąc solidny zbiór branżowych “złotych myśli” w dobrze wyważonej cenie. Kupiłbym ją po raz drugi.”
Michał Chwalik