Kamasutra fotografa

Format: A4
Autor: Grzegorz “Moment” Płaczek
“Kamasutra fotografa”

Wydanie: full color

 Rodzaj publikacji: eBook

Cena: 47 PLN

LEGALNY i pełny ebook posiada na każdej stronie znak wodny (imię i nazwisko osoby, która ebook nabyła)

http://www.facebook.com/greg.moment.photography

Czytelniku! Oddaję w Twoje ręce czwartego już ebooka. Pierwszy poświęcony był fotografii ślubnej i nosił tytuł “Biblia fotografa ślubnego”. Drugi dotyczył edycji zdjęć w Photoshop i zatytułowałem go “Tajemnice Photoshop”. Kolejne opracowanie “Zrozumieć światło” zawierało setupy różnych oświetleń o różnej porze dnia dla unaocznienia wpływu różnego źródła światła na ujęcie. Ostatni, czwarty ebook o przewrotnym tytule “Kamasutra fotografa” dotyczy umiejętności “układania” ciał Pary Młodej oraz samej Panny Młodej (także modelki) podczas sesji fotograficznej. Długo zastanawiałem się, czy tego typu opracowanie jest potrzebne i czy pomoże Tobie w rozwoju fotograficznego warsztatu. Niemniej, widząc jak często fotografowie popełniają podstawowe błędy, nie zwracają uwagi na szczegóły oraz “pstrykają” przypadkowe ujęcia podczas pracy z Parą Młodą lub Panną Młodą (modelką) – zdecydowałem się na przygotowanie niniejszego opracowania: “Kamasutry fotografa”. Ebook zawiera gotowe przykłady (szkice) sprawdzonych i bezpiecznych ujęć, które zwykle sprawdzą się idealnie podczas sesji fotograficznej. Nie chodziło mi o stworzenie schematów, z których w 100% będziesz korzystał i kopiował ustawienia ciał. Bardziej zależało mi na tym, aby w Twoje ręce trafił ponad 200-stronicowy zbiór póz, które będą dla Ciebie inspiracją i pomogą Ci uniknąć w przyszłości błędów, które często sprawiają, że osoby nie wyglądają na zdjęciu tak dobrze, jak powinny… Zadziwiające się jak wielu fotografów nie zwraca uwagę na układ dłoni przy twarzy, zwiększa wizualnie wielkość ręki poprzez złe umieszczenie jej w kadrze, stosuje pozycje otwarte podczas fotografowania Pary. Zaskakujące, jak zwykłe trzymanie się za ręce lub pocałunek często na zdjęciu wygląda mało naturalnie i “czegoś” brakuje w rejestrowanym ujęciu.

Jeśli spojrzysz na zakochaną Parę lub kobietę, której ułożenie ciała przypadnie Ci do gustu – zamknij oczy i po paru minutach spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie, co dokładnie spowodowało, że ujęcie Cię zachwyciło. Nie jest to takie łatwe, jak by się mogło wydawać. Stąd pomysł na umieszczenie na końcu ebooka “Kamasutra fotografa” gotowej książeczki do wydruku i zszycia zwykłym zszywaczem, abyś mógł ją zabierać ze sobą na sesję lub przeglądać ją przed sesją. Abyś mógł nanosić na niej ołówkiem swoje modyfikacje lub zaznaczać ulubione przez Ciebie pozy.

Każdy fotograf czerpie inspiracje z pracy innych, tak jak malarze uczą się sztuki od swoich poprzedników. To nic złego. Mam nadzieję, że będą mógł Ci pomóc i przygotowane opracowanie pozwoli Ci na tworzenie fotografii, na których Para Młoda oraz Panna Młoda (lub modelka) będą wyglądać naturalnie, pięknie i bez wymuszonej lekkości.Powodzenia!
Grzegorz “Moment” Płaczek

“Kamasutra fotografa” – jak kupić?

Krok 1
Należy przelać kwotę: 47 PLN na nr konta: 35 1050 1399 1000 0092 2330 4982. Nazwa odbiorcy: GPM Grzegorz Płaczek, ul. Olszewskiego 34, 43-210 Kobiór, Polska
Tytuł przelewu: ebook “Kamasutra fotografa”
Adres e-mail do systemu PayPal: fotografia@moment.com.pl

Krok 2
Należy wysłać mailem ( na adres: fotografia@moment.com.pl ) dane do faktury VAT lub (jeśli nie prowadzisz firmy) Twoje dane teleadresowe wraz z numerem telefonu.

Krok 3
Po zaksięgowaniu przez nas wpłaty, otrzymasz (z serwisu Sendspace.com) e-mail z linkiem kierującym do pliku – Twojego ebook’a.

Pytania/wsparcie: fotografia@moment.com.pl

   

 

Bądź legalny w sieci ;-)

Kradzież ebooka nie jest niczym fajnym.
Nielegalne ściąganie z sieci nie jest modne.
Nieuczciwość wobec tych czytelników, którzy nabyli legalnie ebooka nie jest w porządku.

W imieniu swoim i Czytelników proszę – pomyśl dwa razy, zanim “załatwisz sobie” nielegalną i niepełną wersję ebooka.

LEGALNE i pełne opracowanie: “Kamasutra fotografa” posiada:

1) włączoną funkcję drukowania
2) na każdej stronie znak wodny, czyli imię i nazwisko osoby, która ebook nabyła.

Jedynym pewnym źródłem do nabycia ebook’a jest… strona internetowea, na której właśnie jesteś :)