Zestaw „Piękne niebo” dla fotografów + gratis

Czym jest zestaw „Piękne niebo” dla fotografów? Jest to zestaw ponad 1000 plików .raw (na życzenie mogą być to pliki .jpg) przedstawiające różne… nieba. Bezchmurne, zachmurzone, spokojne, wietrzne, poranne, wieczorne, etc. Zestaw, który pozwoli Ci zachwycić swoich klientów, gdy ze zdjęcia bez wyrazu wyczarujesz fotografię z pięknym niebem.

Dla fotografów, którzy kupią zestaw ponad 1000 zdjęć nieba oferuję gratis instrukcję, jak krok po kroku efektywnie podmienić niebo na zdjęciu i na co zwrócić uwagę, aby efekt był naturalny i wzbogacał zdjęcie. Polecam!

Podczas tworzenia tego zbioru wykorzystywałem obiektywy o różnej ogniskowej, od 20 do 85, abyś zawsze znalazł to, czego potrzebujesz. Zdjęcia zrobione są w poziomie i w pionie. Uwaga! Niektóre ze zdjęć posiadają plamki lub widoczne ciemniejsze punkty wynikające z ciągle brudzącej się matrycy podczas tworzenia tego zbioru przez wiele lat, jednak nie ma to większego znaczenia, gdyż najczęściej i tak wykorzystuje się tylko część zdjęcia poszczególnego nieba. Dodatkowo ta kwestia czasem dotyczy tylko tych zdjęć, gdy liczbowa wartość przesłony była rzeczywiście wysoka. Wszystkie plamki na niektórych zdjęciach można bez problemu usunąć ;) Nie są to zdjęcia stock’owe, tylko realne zdjęcia bez obróbki, aby podmiana nieba wyglądała jak najbardziej realnie!

Jak kupić Pakiet „Piękne niebo” i otrzymać bezpłatny bonus?

Krok 1
Należy przelać kwotę 84 PLN na konto: 35 1050 1399 1000 0092 2330 4982
Nazwa odbiorcy: GPM Grzegorz Płaczek, ul. Olszewskiego 34, 43-210 Kobiór, Polska
Tytuł przelewu: “Piękne niebo”.

Dla użytkowników Paypal – mój adres: fotografia@moment.com.pl

Krok 2
Należy przesłać mailem (na adres: fotografia@moment.com.pl) dane do faktury VAT lub (jeśli nie prowadzisz firmy) Twoje dane teleadresowe wraz z numerem telefonu.

Krok 3
Po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz link do plików, które będą czekały na Ciebie na serwerze. Link będzie aktywny max. 5 dni.
Powodzenia!

Zestaw „Piękne niebo” pozwoli Ci osiągnąć nową jakość i uatrakcyjnić wygląda swoich zdjęć plenerowych w kilka minut.