Do kogo adresowane są warsztaty?

Warsztaty adresowane są do początkujących i średnio-zaawansowanych fotografów z branży ślubnej,  którzy chcę rozwinąć swój warsztat reportażowy i plenerowy. Adresujemy to szkolenie do osób, które chcą nauczyć  się realizować reporterską sesję plenerową i tworzyć niezapomniane ujęcia plenerowe. Adresujemy to szkolenie do fotografów, którzy chcą zarabiać pieniądze realizując zlecenia dla Młodych Par. Rynek ślubny rządzi się swoimi prawami, więc nie każdy fotograf może odnieść sukces na tym rynku. Chcesz stać się lepszym fotografem ślubnym? – koniecznie zapisz się na warsztaty. Wsparcie znajdą również Ci, którzy szukają pomocy w zakresie edycji zdjęć oraz dotarcia do nowych klientów przez internet.

Prowadzący warsztaty – Grzegorz – jest ambasadorem wielu marek, m.in. marki Nikon. Czy mogę przyjechać, jeśli używam Canon’a?

Oczywiście! ;) To jedno z najczęstszych pytań. Niezależnie, jakiej marki aparatem fotografujesz – tutaj nie chodzi o sprzęt. Zapraszamy fotografów i użytkowników aparatów wszystkich marek, takich jak: Canon, Sony, Pentax, Olympus, etc.

Czy muszę posiadać swój aparat lub laptopa?

Tak. Zakładamy, iż jeśli  marzysz o karierze fotografa ślubnego sprzęt już pewnie masz. Tych co nie mają swojego sprzętu – będziemy wspierać naszymi aparatami i obiektywami, ale to zawsze gorsze rozwiązanie. Laptop mile widziany, ale nie jest konieczny. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego sprzętu fotograficznego – wówczas podczas warsztatów będziemy pracować na naszym sprzęcie.

Czy muszę wpłacać zaliczkę, aby zarezerwować miejsce na warsztatach?

Tak. Aby zgłosić się na warsztaty skontaktuj się z nami klikając: tutaj. Prześlemy Ci wszystkie potrzebne informacje mailem.

Czy po zakończeniu warsztatów otrzymam dyplom / certyfikat?

Tak, na koniec warsztatów każdy uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia warsztatów.

warsztaty fotograficzne

Czy rzeczywiście czegoś się nauczę?

Tak – możemy Ci to zagwarantować. Nauczysz się realizacji sesji plenerowej w reporterskim stylu oraz nauczysz się współpracy z Parą Młodą podczas sesji. Zrozumiesz również jak edytować swoje zdjęcia, aby końcowy wynik był najlepszy. Po zakończeniu warsztatów będziesz w stanie rozwijać swoją działalność związaną z obsługą fotograficzną Par Ślubnych. Nauczysz się czego oczekują Twoi klienci, jak opracować najlepszą ofertę oraz jak zrealizować dobrą sesję ślubną. Oczywiście nie nauczysz się robienia zdjęć przez weekend, ale zobaczysz kierunek w którym musisz podążać i określisz swój styl fotografii ślubnej. Wybierając różną tematykę naszych warsztatów rozwiniesz się i zdobędziesz nową wiedzę, co pomoże Ci dotrzeć do nowych Par.

Czy istnieje jakieś  wsparcie merytoryczne po warsztatach?

Tak – wszyscy uczestnicy naszych warsztatów otrzymują dostęp do zamkniętej grupy na FB. Szczegóły funkcjonowania grupy poznasz podczas warsztatów.

Ile kosztują warsztaty?

Odpowiedź znajdziesz: tutaj.

warsztaty fotograficzne

W jakich terminach odbywają się warsztaty?

Odpowiedź znajdziesz: tutaj.

Czy dostęp do zamkniętej grupy FB po warsztatach jest płatny?

Nie! Każdy z fotografów otrzymuje bezpłatne dostęp do grupy.

Czy indywidualne warsztaty/konsultacje odbywają się w całej Polsce?

Tak, najchętniej zapraszamy do Krakowa, ale jeśli nie możesz przyjechać do nas – umówię się z Tobą u Ciebie w ramach konsultacji indywidualnych. Możesz także zaprosić mnie do siebie i wziąć udział w warsztatach… bezpłatnie – przeczytaj tutaj.