“Wieczorna sesja plenerowa”
warsztaty fotograficzne dla fotografów

(TEMAT TRZECI)

Czas trwania: 19:00 – 23:00
Koszt uczestnictwa: 470 zł (cena First Minute*): 370 pln
Warsztaty odbywają się w: całej Polsce
First Minute* – cena ważna do 10 dni przed warsztatami

Wprowadzenie do tematu:

Warsztaty fotografii wieczornej “Wieczorna sesja plenerowa” powstały w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tym zagadnieniem. Wielu fotografów ślubnych i portretowych spotyka się na swojej drodze z koniecznością zrealizowania sesji plenerowej wieczorową porą. Niestety, większość fotografów nie radzi sobie z trudnymi warunkami i ograniczonym dostępem do światła. Klasyczne użycie lampy błyskowej nie przynosi oczekiwanych rezultatów – pozostaje zatem „zrozumienie światła” i poznanie jego specyfiki. Wieczorna sesja skierowana jest do tych, którzy szukają nowych inspiracji oraz chcą zapanować nad wymagającym światłem testując jednocześnie różne, dostępne źródła światła. 

„Wieczorna sesja plenerowa” – TEMAT TRZECI

Te warsztaty, w odróżnieniu od tematu pierwszego i drugiego, odbywają się w całej Polsce (najczęściej w Krakowie lub Warszawie). Dokładna lokalizacja konkretnych edycji tych warsztatów podana jest w zakładce: terminy. Przed zapisaniem się na te warsztaty – sprawdź najpierw w jakim mieście odbywają się najbliższe edycje „Wieczornej sesji plenerowej”. Warsztaty fotograficzne prowadzi fotograf ślubny Grzegorz “Moment” Płaczek.

Kliknij tutaj, aby zapisać się na warsztaty!

warsztaty

Program warsztatów

 • Zaczynamy o 19:00 i… realizujemy wieczorną sesję plenerową z modelką (panną młodą) w sukni ślubnej.
 • Będziesz miał możliwość robić “na żywo” wieczorne zdjęcie plenerowe i monitorować swoje postępy.
 • Podpatrzysz, jak pracuję z modelką i pracuję nad odpowiednią pozą jej ciała.
 • Zaczniesz zauważać niuanse i pokazywać piękno kobiecego ciala, ukrywając mankamenty.
 • Potrenujesz fotografowanie z różnymi oświetleniami (lampa fleszowa, videolight, światło ledowe, przenośna lampa studyjna, Dedolight, Phottix, Indra, etc…).
 • Zrozumiesz moc lampy błyskowej i różnych modyfikatorów.
 • Porozmawiamy, czy blenda może się przydać tylko w przypadku ostrego słonecznego światła – potrenujesz jej twórcze zastosowanie.

nocne-warsztaty-fotograficzne

nocne-warsztaty-fotograficzne

 • Porozmawiamy o charakterystyce światła i o zastosowaniu niekonwencjonalnych „gadżetów” oświetleniowych w celu uzyskania zaskakujących efektów na zdjęciach.
 • Zrozumiesz, jakie rezultaty niesie za sobą stosowanie różnych źródeł światła jednocześnie. Nauczysz się dopasowywać ich moc i temperaturę barwową..
 • Sprawdzisz parametry swojego sprzętu w trudnych warunkach oświetleniowych, abyś w przyszłości mógł wycisnąć z niego jak najwięcej.

nocne-warsztaty-fotograficzne

nocne-warsztaty-fotograficzne

 • Zdobędziesz wiedzę, jak odpowiednio dobrać źródło dodatkowego światła podczas sesji wieczornej do światła zastanego.
 • Zobaczysz, na co zwrócić uwagę podczas “ustawiania” panny młodej na sesji zdjęciowej i jakie błędy najczęściej popełnia fotograf.
 • Sprawdzisz, jak wielką moc mają odbicia, refleksy oraz szkło podczas wieczornej sesji i jakie efekty można uzyskać w krótkim czasie.

nocne-warsztaty-fotograficzne

nocne-warsztaty-fotograficzne

nocne-warsztaty-fotograficzne

nocne-warsztaty-fotograficzne

nocne-warsztaty-fotograficzne

nocne-warsztaty-fotograficzne

Kliknij tutaj, aby zapisać się na warsztaty lub zadzwoń 691 945 730, żeby upewnić się, że warsztaty są właśnie dla Ciebie!