Warsztaty indywidualne:

1. Edycja zdjęć ślubnych i portretowych – poziom podstawowy i średni

2. Edycja zdjęć ślubnych i portretowych – poziom zaawansowany

3. Audyt dla fotografa ślubnego, czyli zbuduj i rozwiń swój warsztat pracy

4. Wspólna sesja plenerowa z modelką (panną młodą)

5. Indywidualne warsztaty online

 

 

Warsztaty fotograficzne indywidualne są fantastyczną okazją na rozwój. Czas spędzony ze mną możemy tak zaplanować, aby tematyka była dopasowana do potrzeb fotografa, który uczestniczy w szkoleniu. Miejsce także może zostać wspólnie ustalone. Nie musi to być zawsze Kraków.  lub Tychy na Śląsku. Tematyka może dotyczyć wszystkiego co ważne dla fotografa ślubnego. Możemy skupić się na fotografii ślubnej, ale także popracować nad edycją zdjęć ślubnych lub zdobyć wiedzę na temat social media. Nie wystarczy obecnie tylko być dobrym fotografem i tylko fotografować. Jeśli ktoś chce funkcjonować jako fotograf ślubny, powinien także prowadzić przygotowane i przemyślane działania marketingowe. Ale na szczęście marketingu internetowego można się nauczyć! Jeśli przygotowane tematy warsztatów indywidualnych nie są wystarczająco precyzyjne, prosimy o kontakt. Grzegorz “Moment” Płaczek po rozmowie (najpewniej telefonicznej) przygotuje szczegółowy program indywidualnych warsztatów fotograficznych zgodnie z oczekiwaniami. 

“Znam wielu fotografów, którzy są wybitni, ale nie umieją sprzedać siebie oraz swojej wizji. Wierzą, że wysoki poziom fotografii ślubnej wystarczy. Znam także tych, którzy nie są być może najwyższych lotów, ale prowadzać świetny marketing i odpowiednie działania w kanałach social media docierają do nowych klientów każdego dnia. Świadomy fotograf łączy umiejętności fotograficzne z samo promocją. Potrafi sprzedać, potrafi zarazić swoją wizją klienta. Jakże to ważne…”
Grzegorz “Moment” Płaczek