Indywidualne warsztaty fotograficzne online.

TEMAT PIĄTY – warsztaty online

Warsztaty odbywają się online – poziom zaawansowania zależy od uczestnika warsztatów. Czas trwania warsztatów online zależy od uczestnika.
Koszt uczestnictwa: 200 zł za każdą godzinę.
Powyżej 5 godzin: 180 pln za każdą godzinę
Powyżej 15 godzin: 100 pln za każdą godzinę

Kliknij tutaj, aby zapisać się na warsztaty!

Jak przebiegają warsztaty?

KROK 1

Telefonicznie lub drogą mailową określamy najbardziej interesujące obszary dla uczestnika oraz czas trwania warsztatów. Możemy skupić się na indywidualnych aspektach, m.in. na marketingu, social media, sprzedaży, fotografii, edycji zdjęć, etc.). Tematyka zostaje dopasowana do indywidualnych potrzeb uczestnika.

warsztaty fotograficzne indywidualne edycja

KROK 2

Spotykamy się online o określonej godzinie. Uczestnik w ciągu paru minut instaluje na swoim komputerze bezpieczny program, który umożliwia mi podgląd pulpitu użytkownika podczas sesji online. Program po warsztatach zostaje odinstalowany przez uczestnika ze swojego komputera, dla zapewnienia Jego komfortu i bezpieczeństwa.

KROK 3

Uczestnik musi posiadać zainstalowany Skype na swoim komputerze, abyśmy podczas pracy mogli jednocześnie ze sobą rozmawiać.

warsztaty indywidualne fotograficzne

KROK 4

Rozpoczynamy warsztaty. Czas liczony jest od momentu rozpoczęcia pracy, tak więc czas poświęcony na instalacje programu nie jest wliczony w czas trwania warsztatów – nie ma obawy.

KROK 5

Rozpoczynają się warsztaty online…

KROK 6

Po zakończeniu uczestnik określa, czy chce jeszcze w przyszłości spotkać się w celu dalszego rozwoju…